Je bezoekt de website van een voorbije editie. Klik hier voor de huidige editie.

Cultuurmarkt Van Vlaanderen 2012

Oerdegelijk, nostalgisch seventies-cabaret.
www.deschrijnwerkerij.be

SLUITEN X
Zoek:
Sorteren op: Activiteit / Locatie / Tijdstip / Genre

Activiteit

Locatie


























Van









Tot









Genre











Voeg toe aan mijnprogramma Musea Antwerpen openen de deuren! Musea Antwerpen 10:00 - 17:00 Musea & erfgoed
Voeg toe aan mijnprogramma Arne Vanhaecke & band Grote Markt 11:00 - 11:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Villanova Festival: Vlooienbazaar DE Studio 11:00 - 18:00
Voeg toe aan mijnprogramma Fakkelteater Fakkelteater Rode Zaal 11:00 - 11:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma De Teerling. Van Stadhuis tot Buildrager. Suikerrui 11:00 - 18:00 Musea & erfgoed
Voeg toe aan mijnprogramma Droomverhalen en miniboekjes (4-9 jaar) Sint-Andriesplaats 11:00 - 18:00 Vorming
Voeg toe aan mijnprogramma Bladwezen Sint-Andriesplaats 11:00 - 18:00 Literatuur
Voeg toe aan mijnprogramma De familie Mortelmans en haar kunstenaars KBC-Toren 11:00 - 18:00 Expo, Musea & erfgoed
Voeg toe aan mijnprogramma Jenna Vergeynst & Nina Poskin Lessius Hogeschool 11:00 - 11:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Tutti Fratelli en andere sociaalartistieke organisaties Tutti Fratelli 11:00 - 18:00 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Kunst op Pootjes Meir 11:00 - 18:00 Expo, Musea & erfgoed
Voeg toe aan mijnprogramma Bibliotheek Antwerpen Meir 11:00 - 18:00 Literatuur, Vorming
Voeg toe aan mijnprogramma Kies voor Kunst Huis voor de Amateurkunsten 11:00 - 18:00 Expo
Voeg toe aan mijnprogramma Feestelijke heropening van HETGELUK Theaterplein 11:00 - 18:00 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma De Hoorakelbende Den Hopsack 11:00 - 11:20 Literatuur
Voeg toe aan mijnprogramma Historische Rondleidingen HETSTEEN Steenplein 11:00 - 11:45 Musea & erfgoed
Voeg toe aan mijnprogramma Celtic Spirit Dancers Veemarkt 11:15 - 11:30 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma Jeugdtheater Ondersteboven Fakkelteater Rode Zaal 11:30 - 11:50 Muziek, Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Jeugdorkest 't Fanfareke Handschoenmarkt 11:30 - 12:15 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Theater Osea Sint-Nicolaasplaats 11:30 - 11:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Zanggroep Muzant Huis voor de Amateurkunsten 11:30 - 11:45 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Poëtische Gidsen Huis voor de Amateurkunsten 11:30 - 14:30 Literatuur
Voeg toe aan mijnprogramma Kalitsa Veemarkt 11:45 - 12:15 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma Solidariteitskoor Amahoro Huis voor de Amateurkunsten 11:50 - 12:10 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma De Muzeval Den Hopsack 12:00 - 12:20 Literatuur
Voeg toe aan mijnprogramma De Speling Fakkelteater Rode Zaal 12:00 - 12:30 Muziek, Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Celini Brothers Fakkelteater Rode Zaal 12:00 - 12:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Fernweh Fakkelteater Zwarte Zaal 12:00 - 12:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Mariona & Friends Grote Markt 12:00 - 12:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Maarten Vandenbemden & David Poskin Lessius Hogeschool 12:00 - 12:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Solar Trio Meir 12:00 - 12:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma De Binnenkant van HETPALEIS Theaterplein 12:00 - 12:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Alborea Sint-Nicolaasplaats 12:15 - 12:35 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Zanggroep Muzant Huis voor de Amateurkunsten 12:15 - 12:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Tabizla Groenplaats 12:30 - 12:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Tine Truwant Fakkelteater Rode Zaal 12:30 - 12:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Yanimo Sint-Andriesplaats 12:30 - 13:15 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Dansstudio Arabesque Veemarkt 12:30 - 12:45 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma Clown Selafieje Huis voor de Amateurkunsten 12:30 - 12:45 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma African Child Huis voor de Amateurkunsten 12:40 - 13:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Dancenergy Veemarkt 12:45 - 13:00 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma De Improfeten Fakkelteater Rode Zaal 13:00 - 13:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Nico Sturm (KVS) Fakkelteater Zwarte Zaal 13:00 - 13:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Blue Felixpakhuis 13:00 - 13:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Bart Amand Grote Markt 13:00 - 13:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Accordeonvereniging de Toekomst Handschoenmarkt 13:00 - 13:45 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Babydry Huis voor de Amateurkunsten 13:00 - 15:00 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Nico Couck Lessius Hogeschool 13:00 - 13:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Volkskunstgroep den Dries Veemarkt 13:00 - 13:15 Dans, Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma DKO (Linguine Alle Vongole Con Bottarga) Meir 13:00 - 13:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Le Temps du Mois Meir 13:00 - 13:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Theater Osea Sint-Nicolaasplaats 13:00 - 13:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma De Binnenkant van HETPALEIS Theaterplein 13:00 - 13:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma ROSBOS KBC-Toren 13:00 - 13:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Poppentheater Jojo Groenplaats 13:05 - 13:25 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Cactusbloem Den Hopsack 13:15 - 13:35 Literatuur, Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma AMUZ AMUZ 13:15 - 14:45 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Theater Kast-rol Huis voor de Amateurkunsten 13:20 - 13:35 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Ladies of the Fifties Fakkelteater Rode Zaal 13:30 - 13:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Danzateljee Veemarkt 13:30 - 13:45 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma Clown Selafieje Huis voor de Amateurkunsten 13:30 - 13:45 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Jeugdkoor Carmina Huis voor de Amateurkunsten 13:30 - 13:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Royal Funk Force Groenplaats 13:30 - 13:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma De Violieren Sint-Nicolaasplaats 13:45 - 14:05 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Peña al Andalus Veemarkt 13:45 - 14:25 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma Alborea Sint-Nicolaasplaats 13:45 - 14:05 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Theater Kast-rol Huis voor de Amateurkunsten 13:50 - 14:05 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Moving Emotions Symphonic Pop Orchestra Handschoenmarkt 14:00 - 14:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Buster Stand-upmarathon Buster 14:00 - 00:00 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma BILT Fakkelteater Zwarte Zaal 14:00 - 14:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Uitgezonderd. Theater! Fakkelteater Rode Zaal 14:00 - 14:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Theatercafe Fakkelteater Rode Zaal 14:00 - 14:30 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Jan Kerckhofs Felixpakhuis 14:00 - 14:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma MartHa!Tentatief en Theater FroeFroe Sint-Andriesplaats 14:00 - 14:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Helena Y Axelle Lessius Hogeschool 14:00 - 14:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Theater aan de Stroom Theater aan de Stroom 14:00 - 14:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Jazzible (Beyond the Swing) Meir 14:00 - 14:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Le Temps du Mois Meir 14:00 - 14:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Villanova Festival DE Studio 14:00 - 15:00 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Jeugdkoor Amici Suikerrui 14:00 - 14:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Open Atelier Steenplein 14:00 - 17:00
Voeg toe aan mijnprogramma De Binnenkant van HETPALEIS Theaterplein 14:00 - 14:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Alexandra Aerts, Karel Schoofs en Ludo Mariën Steenplein 14:00 - 14:15 Muziek, Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Martine de Kok KBC-Toren 14:00 - 14:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Ellen Delahanty & Geert van Gele Musea Antwerpen 14:00 - 14:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma De Schijnwerkerij nr. 3 Fakkelteater Rode Zaal 14:00 - 14:30 Comedy, Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Poppentheater Jojo Groenplaats 14:05 - 14:25 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Jeugdkoor Carmina Huis voor de Amateurkunsten 14:10 - 14:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma AMUZ AMUZ 14:15 - 15:45 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Teater de Schizo's Huis voor de Amateurkunsten 14:15 - 15:05 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma PICKIN‘DADDY Den Hopsack 14:30 - 14:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Gemini Producties/Fakkelteater Fakkelteater Rode Zaal 14:30 - 14:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Nadja Nevolovitsch en Peter Van de Velde Handschoenmarkt 14:30 - 15:15 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Silvester Zwaneveld Sint-Andriesplaats 14:30 - 14:50 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Streven Sint-Nicolaasplaats 14:30 - 14:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Clown Selafieje Huis voor de Amateurkunsten 14:30 - 14:45 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma LJM band Huis voor de Amateurkunsten 14:30 - 17:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Caque Huis voor de Amateurkunsten 14:30 - 15:00 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Alexandra Aerts, Karel Schoofs en Ludo Mariën Steenplein 14:30 - 14:45 Muziek, Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Dancenergy Veemarkt 14:30 - 14:45 Dans, Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Fantoom Groenplaats 14:30 - 14:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma De Woze Bolven Huis voor de Amateurkunsten 14:45 - 15:15 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Vitalski Sint-Andriesplaats 14:50 - 15:20 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Joke Emmers Fakkelteater Zwarte Zaal 15:00 - 15:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Tableau nr.1 Fakkelteater Rode Zaal 15:00 - 15:20 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Take Twee Fakkelteater Rode Zaal 15:00 - 15:30 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Sara Raes Trio Felixpakhuis 15:00 - 15:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Reinout met Nevenwerking Grote Markt 15:00 - 15:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Accordeonvereniging de Notengalm Handschoenmarkt 15:00 - 15:45 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Donnacorda Strijkkwartet Lessius Hogeschool 15:00 - 15:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Jummoo Theater aan de Stroom 15:00 - 15:20 Muziek, Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Compagnie Arlekino Veemarkt 15:00 - 15:15 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma The Jazzstudio Quintet Meir 15:00 - 15:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Le Temps du Mois Meir 15:00 - 15:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Villanova Festival DE Studio 15:00 - 16:00 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma De Binnenkant van HETPALEIS Theaterplein 15:00 - 15:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Alexandra Aerts, Karel Schoofs en Ludo Mariën Steenplein 15:00 - 15:15 Muziek, Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Wim Toucour KBC-Toren 15:00 - 15:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma De Neus in het MAS MAS 15:00 - 15:20 Musea & erfgoed
Voeg toe aan mijnprogramma De Violieren Sint-Nicolaasplaats 15:05 - 15:25 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Poppentheater Jojo Groenplaats 15:05 - 15:25
Voeg toe aan mijnprogramma AMUZ AMUZ 15:15 - 16:45 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Balletschool Josée Nicola Veemarkt 15:15 - 15:30 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma Theater Kast-rol Huis voor de Amateurkunsten 15:15 - 15:30 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Streven Sint-Nicolaasplaats 15:15 - 15:35 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Micro.be & Fakkelteater Fakkelteater Rode Zaal 15:30 - 15:50 Dans, Muziek, Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Smardiozia Groenplaats 15:30 - 15:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Thé Lau Sint-Andriesplaats 15:30 - 16:15 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma ClownSelafieje Huis voor de Amateurkunsten 15:30 - 15:50 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Kinderkoor Sterling Huis voor de Amateurkunsten 15:30 - 16:00 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Kroket Huis voor de Amateurkunsten 15:30 - 16:00 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Red Case Huis voor de Amateurkunsten 15:30 - 16:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Cebra Negra Den Hopsack 15:45 - 16:05 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Amana Dance Theatre Veemarkt 15:45 - 16:15 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma GIRL Felixpakhuis 16:00 - 16:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Kurt Defrancq Fakkelteater Rode Zaal 16:00 - 16:20 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Maud Vanhauwaert Fakkelteater Zwarte Zaal 16:00 - 16:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma MartHa!Tentatief en Theater FroeFroe Groenplaats 16:00 - 16:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Sam Vloemans Grote Markt 16:00 - 16:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Koninklijke Harmonie de Eendracht Handschoenmarkt 16:00 - 16:45 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Ramon Lormans & Vincent Houdijk Lessius Hogeschool 16:00 - 16:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Noordteater Sint-Nicolaasplaats 16:00 - 16:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Lieven Debrauwer Theater aan de Stroom 16:00 - 16:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Flying Fish Jumps Meir 16:00 - 16:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Le Temps Du Mois Meir 16:00 - 16:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Theater Kast-rol Huis voor de Amateurkunsten 16:00 - 16:15 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Villanova Festival DE Studio 16:00 - 17:00 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma De Binnenkant van HETPALEIS Theaterplein 16:00 - 16:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Stoomboot KBC-Toren 16:00 - 16:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Bel Ayre Musea Antwerpen 16:00 - 16:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma De Neus in het MAS MAS 16:00 - 16:20 Musea & erfgoed
Voeg toe aan mijnprogramma Poppentheater Jojo Groenplaats 16:05 - 17:05 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Bart van Bilzen Huis voor de Amateurkunsten 16:10 - 16:45 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Lunar Veemarkt 16:15 - 16:30 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma De Violieren Sint-Nicolaasplaats 16:25 - 16:45 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Gravel Unit Groenplaats 16:30 - 16:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Jeugdkoor Amici Fakkelteater Rode Zaal 16:30 - 16:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma ClownSelafieje Huis voor de Amateurkunsten 16:30 - 16:45 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Mandorla Huis voor de Amateurkunsten 16:30 - 17:10 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Caque Huis voor de Amateurkunsten 16:30 - 17:00 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Neonerd Sint-Andriesplaats 16:45 - 17:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Celtic Spirit Dancers Veemarkt 16:45 - 17:00 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma Noordteater Sint-Nicolaasplaats 16:45 - 17:05 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Dr Eugene Den Hopsack 17:00 - 17:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Nigel Williams Fakkelteater Rode Zaal 17:00 - 17:20 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma K&K Fakkelteater Zwarte Zaal 17:00 - 17:30 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Annie Grote Markt 17:00 - 17:15 Musical
Voeg toe aan mijnprogramma Anemos Saxofoonkwartet Lessius Hogeschool 17:00 - 17:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Theater aan de Stroom Theater aan de Stroom 17:00 - 17:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Passi Veemarkt 17:00 - 17:40 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma Geert Schoeters Quartet Meir 17:00 - 17:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Goezot! Huis voor de Amateurkunsten 17:00 - 17:25 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Muzant Huis voor de Amateurkunsten 17:00 - 18:00 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Villanova Festival DE Studio 17:00 - 18:00 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma De Binnenkant van HETPALEIS Theaterplein 17:00 - 17:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Kadril KBC-Toren 17:00 - 17:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma De Neus in het MAS MAS 17:00 - 17:20 Musea & erfgoed
Voeg toe aan mijnprogramma Poppentheater Jojo Groenplaats 17:05 - 17:25
Voeg toe aan mijnprogramma Peter Pan Grote Markt 17:15 - 17:30 Musical
Voeg toe aan mijnprogramma Musicalcompagnie Mithe Fakkelteater Rode Zaal 17:30 - 17:50 Dans, Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Rockenbach Groenplaats 17:30 - 17:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Urban Art Festival Sint-Andriesplaats 17:30 - 18:00 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma Noordteater Sint-Nicolaasplaats 17:30 - 17:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Dansschool Maggi Toussaint Veemarkt 17:40 - 17:55 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma De Violieren Sint-Nicolaasplaats 17:45 - 18:05 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Cabaret Follies Fakkelteater Rode Zaal 18:00 - 18:20 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Jummoo Theater aan de Stroom 18:00 - 18:20 Muziek, Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Ruben Pauwels Groep Den Hopsack 18:15 - 18:35 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Noordteater Sint-Nicolaasplaats 18:15 - 18:35 Theater
Pagina