Je bezoekt de website van een voorbije editie. Klik hier voor de huidige editie.

Cultuurmarkt Van Vlaanderen 2012

In een aaneenschakeling van sketches strijden de spelers om je gunst en sympathie. Ze voeren je mee op een reis van onbewuste verlangens. Alle middelen zijn uiteindelijk goed om jezelf verkocht te krijgen op het podium van een uitgekocht theater. Aan het eind van de dag willen K&K brood op de plank! Selling yourself and bringing home the bacon. Wie genereert de meeste likeability bij de toeschouwer?

T! - gratis, maar reserveren aanbevolen (dit kan op 26/08 vanaf 2 uur voor de voorstelling in Fakkelteater Zwarte Zaal, Reyndersstraat 7).

SLUITEN X
Zoek:
Sorteren op: Activiteit / Locatie / Tijdstip / Genre

Activiteit

Locatie


























Van









Tot









Genre











Voeg toe aan mijnprogramma Musea Antwerpen openen de deuren! Musea Antwerpen 10:00 - 17:00 Musea & erfgoed
Voeg toe aan mijnprogramma Arne Vanhaecke & band Grote Markt 11:00 - 11:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Villanova Festival: Vlooienbazaar DE Studio 11:00 - 18:00
Voeg toe aan mijnprogramma Fakkelteater Fakkelteater Rode Zaal 11:00 - 11:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma De Teerling. Van Stadhuis tot Buildrager. Suikerrui 11:00 - 18:00 Musea & erfgoed
Voeg toe aan mijnprogramma Droomverhalen en miniboekjes (4-9 jaar) Sint-Andriesplaats 11:00 - 18:00 Vorming
Voeg toe aan mijnprogramma Bladwezen Sint-Andriesplaats 11:00 - 18:00 Literatuur
Voeg toe aan mijnprogramma De familie Mortelmans en haar kunstenaars KBC-Toren 11:00 - 18:00 Expo, Musea & erfgoed
Voeg toe aan mijnprogramma Jenna Vergeynst & Nina Poskin Lessius Hogeschool 11:00 - 11:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Tutti Fratelli en andere sociaalartistieke organisaties Tutti Fratelli 11:00 - 18:00 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Kunst op Pootjes Meir 11:00 - 18:00 Expo, Musea & erfgoed
Voeg toe aan mijnprogramma Bibliotheek Antwerpen Meir 11:00 - 18:00 Literatuur, Vorming
Voeg toe aan mijnprogramma Kies voor Kunst Huis voor de Amateurkunsten 11:00 - 18:00 Expo
Voeg toe aan mijnprogramma Feestelijke heropening van HETGELUK Theaterplein 11:00 - 18:00 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma De Hoorakelbende Den Hopsack 11:00 - 11:20 Literatuur
Voeg toe aan mijnprogramma Historische Rondleidingen HETSTEEN Steenplein 11:00 - 11:45 Musea & erfgoed
Voeg toe aan mijnprogramma Celtic Spirit Dancers Veemarkt 11:15 - 11:30 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma Jeugdtheater Ondersteboven Fakkelteater Rode Zaal 11:30 - 11:50 Muziek, Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Jeugdorkest 't Fanfareke Handschoenmarkt 11:30 - 12:15 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Theater Osea Sint-Nicolaasplaats 11:30 - 11:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Zanggroep Muzant Huis voor de Amateurkunsten 11:30 - 11:45 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Poëtische Gidsen Huis voor de Amateurkunsten 11:30 - 14:30 Literatuur
Voeg toe aan mijnprogramma Kalitsa Veemarkt 11:45 - 12:15 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma Solidariteitskoor Amahoro Huis voor de Amateurkunsten 11:50 - 12:10 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma De Muzeval Den Hopsack 12:00 - 12:20 Literatuur
Voeg toe aan mijnprogramma De Speling Fakkelteater Rode Zaal 12:00 - 12:30 Muziek, Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Celini Brothers Fakkelteater Rode Zaal 12:00 - 12:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Fernweh Fakkelteater Zwarte Zaal 12:00 - 12:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Mariona & Friends Grote Markt 12:00 - 12:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Maarten Vandenbemden & David Poskin Lessius Hogeschool 12:00 - 12:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Solar Trio Meir 12:00 - 12:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma De Binnenkant van HETPALEIS Theaterplein 12:00 - 12:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Alborea Sint-Nicolaasplaats 12:15 - 12:35 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Zanggroep Muzant Huis voor de Amateurkunsten 12:15 - 12:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Tabizla Groenplaats 12:30 - 12:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Tine Truwant Fakkelteater Rode Zaal 12:30 - 12:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Yanimo Sint-Andriesplaats 12:30 - 13:15 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Dansstudio Arabesque Veemarkt 12:30 - 12:45 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma Clown Selafieje Huis voor de Amateurkunsten 12:30 - 12:45 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma African Child Huis voor de Amateurkunsten 12:40 - 13:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Dancenergy Veemarkt 12:45 - 13:00 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma De Improfeten Fakkelteater Rode Zaal 13:00 - 13:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Nico Sturm (KVS) Fakkelteater Zwarte Zaal 13:00 - 13:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Blue Felixpakhuis 13:00 - 13:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Bart Amand Grote Markt 13:00 - 13:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Accordeonvereniging de Toekomst Handschoenmarkt 13:00 - 13:45 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Babydry Huis voor de Amateurkunsten 13:00 - 15:00 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Nico Couck Lessius Hogeschool 13:00 - 13:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Volkskunstgroep den Dries Veemarkt 13:00 - 13:15 Dans, Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma DKO (Linguine Alle Vongole Con Bottarga) Meir 13:00 - 13:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Le Temps du Mois Meir 13:00 - 13:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Theater Osea Sint-Nicolaasplaats 13:00 - 13:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma De Binnenkant van HETPALEIS Theaterplein 13:00 - 13:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma ROSBOS KBC-Toren 13:00 - 13:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Poppentheater Jojo Groenplaats 13:05 - 13:25 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Cactusbloem Den Hopsack 13:15 - 13:35 Literatuur, Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma AMUZ AMUZ 13:15 - 14:45 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Theater Kast-rol Huis voor de Amateurkunsten 13:20 - 13:35 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Ladies of the Fifties Fakkelteater Rode Zaal 13:30 - 13:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Danzateljee Veemarkt 13:30 - 13:45 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma Clown Selafieje Huis voor de Amateurkunsten 13:30 - 13:45 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Jeugdkoor Carmina Huis voor de Amateurkunsten 13:30 - 13:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Royal Funk Force Groenplaats 13:30 - 13:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma De Violieren Sint-Nicolaasplaats 13:45 - 14:05 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Peña al Andalus Veemarkt 13:45 - 14:25 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma Alborea Sint-Nicolaasplaats 13:45 - 14:05 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Theater Kast-rol Huis voor de Amateurkunsten 13:50 - 14:05 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Moving Emotions Symphonic Pop Orchestra Handschoenmarkt 14:00 - 14:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Buster Stand-upmarathon Buster 14:00 - 00:00 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma BILT Fakkelteater Zwarte Zaal 14:00 - 14:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Uitgezonderd. Theater! Fakkelteater Rode Zaal 14:00 - 14:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Theatercafe Fakkelteater Rode Zaal 14:00 - 14:30 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Jan Kerckhofs Felixpakhuis 14:00 - 14:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma MartHa!Tentatief en Theater FroeFroe Sint-Andriesplaats 14:00 - 14:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Helena Y Axelle Lessius Hogeschool 14:00 - 14:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Theater aan de Stroom Theater aan de Stroom 14:00 - 14:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Jazzible (Beyond the Swing) Meir 14:00 - 14:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Le Temps du Mois Meir 14:00 - 14:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Villanova Festival DE Studio 14:00 - 15:00 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Jeugdkoor Amici Suikerrui 14:00 - 14:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Open Atelier Steenplein 14:00 - 17:00
Voeg toe aan mijnprogramma De Binnenkant van HETPALEIS Theaterplein 14:00 - 14:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Alexandra Aerts, Karel Schoofs en Ludo Mariën Steenplein 14:00 - 14:15 Muziek, Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Martine de Kok KBC-Toren 14:00 - 14:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Ellen Delahanty & Geert van Gele Musea Antwerpen 14:00 - 14:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma De Schijnwerkerij nr. 3 Fakkelteater Rode Zaal 14:00 - 14:30 Comedy, Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Poppentheater Jojo Groenplaats 14:05 - 14:25 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Jeugdkoor Carmina Huis voor de Amateurkunsten 14:10 - 14:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma AMUZ AMUZ 14:15 - 15:45 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Teater de Schizo's Huis voor de Amateurkunsten 14:15 - 15:05 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma PICKIN‘DADDY Den Hopsack 14:30 - 14:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Gemini Producties/Fakkelteater Fakkelteater Rode Zaal 14:30 - 14:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Nadja Nevolovitsch en Peter Van de Velde Handschoenmarkt 14:30 - 15:15 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Silvester Zwaneveld Sint-Andriesplaats 14:30 - 14:50 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Streven Sint-Nicolaasplaats 14:30 - 14:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Clown Selafieje Huis voor de Amateurkunsten 14:30 - 14:45 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma LJM band Huis voor de Amateurkunsten 14:30 - 17:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Caque Huis voor de Amateurkunsten 14:30 - 15:00 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Alexandra Aerts, Karel Schoofs en Ludo Mariën Steenplein 14:30 - 14:45 Muziek, Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Dancenergy Veemarkt 14:30 - 14:45 Dans, Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Fantoom Groenplaats 14:30 - 14:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma De Woze Bolven Huis voor de Amateurkunsten 14:45 - 15:15 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Vitalski Sint-Andriesplaats 14:50 - 15:20 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Joke Emmers Fakkelteater Zwarte Zaal 15:00 - 15:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Tableau nr.1 Fakkelteater Rode Zaal 15:00 - 15:20 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Take Twee Fakkelteater Rode Zaal 15:00 - 15:30 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Sara Raes Trio Felixpakhuis 15:00 - 15:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Reinout met Nevenwerking Grote Markt 15:00 - 15:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Accordeonvereniging de Notengalm Handschoenmarkt 15:00 - 15:45 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Donnacorda Strijkkwartet Lessius Hogeschool 15:00 - 15:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Jummoo Theater aan de Stroom 15:00 - 15:20 Muziek, Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Compagnie Arlekino Veemarkt 15:00 - 15:15 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma The Jazzstudio Quintet Meir 15:00 - 15:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Le Temps du Mois Meir 15:00 - 15:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Villanova Festival DE Studio 15:00 - 16:00 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma De Binnenkant van HETPALEIS Theaterplein 15:00 - 15:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Alexandra Aerts, Karel Schoofs en Ludo Mariën Steenplein 15:00 - 15:15 Muziek, Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Wim Toucour KBC-Toren 15:00 - 15:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma De Neus in het MAS MAS 15:00 - 15:20 Musea & erfgoed
Voeg toe aan mijnprogramma De Violieren Sint-Nicolaasplaats 15:05 - 15:25 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Poppentheater Jojo Groenplaats 15:05 - 15:25
Voeg toe aan mijnprogramma AMUZ AMUZ 15:15 - 16:45 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Balletschool Josée Nicola Veemarkt 15:15 - 15:30 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma Theater Kast-rol Huis voor de Amateurkunsten 15:15 - 15:30 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Streven Sint-Nicolaasplaats 15:15 - 15:35 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Micro.be & Fakkelteater Fakkelteater Rode Zaal 15:30 - 15:50 Dans, Muziek, Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Smardiozia Groenplaats 15:30 - 15:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Thé Lau Sint-Andriesplaats 15:30 - 16:15 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma ClownSelafieje Huis voor de Amateurkunsten 15:30 - 15:50 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Kinderkoor Sterling Huis voor de Amateurkunsten 15:30 - 16:00 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Kroket Huis voor de Amateurkunsten 15:30 - 16:00 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Red Case Huis voor de Amateurkunsten 15:30 - 16:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Cebra Negra Den Hopsack 15:45 - 16:05 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Amana Dance Theatre Veemarkt 15:45 - 16:15 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma GIRL Felixpakhuis 16:00 - 16:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Kurt Defrancq Fakkelteater Rode Zaal 16:00 - 16:20 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Maud Vanhauwaert Fakkelteater Zwarte Zaal 16:00 - 16:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma MartHa!Tentatief en Theater FroeFroe Groenplaats 16:00 - 16:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Sam Vloemans Grote Markt 16:00 - 16:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Koninklijke Harmonie de Eendracht Handschoenmarkt 16:00 - 16:45 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Ramon Lormans & Vincent Houdijk Lessius Hogeschool 16:00 - 16:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Noordteater Sint-Nicolaasplaats 16:00 - 16:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Lieven Debrauwer Theater aan de Stroom 16:00 - 16:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Flying Fish Jumps Meir 16:00 - 16:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Le Temps Du Mois Meir 16:00 - 16:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Theater Kast-rol Huis voor de Amateurkunsten 16:00 - 16:15 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Villanova Festival DE Studio 16:00 - 17:00 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma De Binnenkant van HETPALEIS Theaterplein 16:00 - 16:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Stoomboot KBC-Toren 16:00 - 16:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Bel Ayre Musea Antwerpen 16:00 - 16:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma De Neus in het MAS MAS 16:00 - 16:20 Musea & erfgoed
Voeg toe aan mijnprogramma Poppentheater Jojo Groenplaats 16:05 - 17:05 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Bart van Bilzen Huis voor de Amateurkunsten 16:10 - 16:45 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Lunar Veemarkt 16:15 - 16:30 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma De Violieren Sint-Nicolaasplaats 16:25 - 16:45 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Gravel Unit Groenplaats 16:30 - 16:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Jeugdkoor Amici Fakkelteater Rode Zaal 16:30 - 16:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma ClownSelafieje Huis voor de Amateurkunsten 16:30 - 16:45 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Mandorla Huis voor de Amateurkunsten 16:30 - 17:10 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Caque Huis voor de Amateurkunsten 16:30 - 17:00 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Neonerd Sint-Andriesplaats 16:45 - 17:30 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Celtic Spirit Dancers Veemarkt 16:45 - 17:00 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma Noordteater Sint-Nicolaasplaats 16:45 - 17:05 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Dr Eugene Den Hopsack 17:00 - 17:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Nigel Williams Fakkelteater Rode Zaal 17:00 - 17:20 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma K&K Fakkelteater Zwarte Zaal 17:00 - 17:30 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Annie Grote Markt 17:00 - 17:15 Musical
Voeg toe aan mijnprogramma Anemos Saxofoonkwartet Lessius Hogeschool 17:00 - 17:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Theater aan de Stroom Theater aan de Stroom 17:00 - 17:20 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Passi Veemarkt 17:00 - 17:40 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma Geert Schoeters Quartet Meir 17:00 - 17:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Goezot! Huis voor de Amateurkunsten 17:00 - 17:25 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Muzant Huis voor de Amateurkunsten 17:00 - 18:00 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Villanova Festival DE Studio 17:00 - 18:00 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma De Binnenkant van HETPALEIS Theaterplein 17:00 - 17:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Kadril KBC-Toren 17:00 - 17:20 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma De Neus in het MAS MAS 17:00 - 17:20 Musea & erfgoed
Voeg toe aan mijnprogramma Poppentheater Jojo Groenplaats 17:05 - 17:25
Voeg toe aan mijnprogramma Peter Pan Grote Markt 17:15 - 17:30 Musical
Voeg toe aan mijnprogramma Musicalcompagnie Mithe Fakkelteater Rode Zaal 17:30 - 17:50 Dans, Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Rockenbach Groenplaats 17:30 - 17:50 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Urban Art Festival Sint-Andriesplaats 17:30 - 18:00 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma Noordteater Sint-Nicolaasplaats 17:30 - 17:50 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Dansschool Maggi Toussaint Veemarkt 17:40 - 17:55 Dans
Voeg toe aan mijnprogramma De Violieren Sint-Nicolaasplaats 17:45 - 18:05 Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Cabaret Follies Fakkelteater Rode Zaal 18:00 - 18:20 Comedy
Voeg toe aan mijnprogramma Jummoo Theater aan de Stroom 18:00 - 18:20 Muziek, Theater
Voeg toe aan mijnprogramma Ruben Pauwels Groep Den Hopsack 18:15 - 18:35 Muziek
Voeg toe aan mijnprogramma Noordteater Sint-Nicolaasplaats 18:15 - 18:35 Theater
Pagina